O mnie

CO
OFERUJĘ

Najważniejsze jest złapać odpowiedni moment, a ja to potrafię.

Oferuję Państwu profesjonalne sesje zdjęciowe, które pozwolą uwiecznić najpiękniejszy czas dzieciństwa Waszych pociech.

Nadszedł dzień, kiedy zdecydowałeś/aś się uwiecznić swojego maluszka na zdjęciu. Przypominasz sobie swoje fotografie sprzed lat i wiesz, że taki prezent będzie dla niego wspaniałą pamiątką z czasów, z których niewiele pamięta, ale wydają mu się one najpiękniejsze.

Dlaczego akurat Pluszowa, czyli ja, mam je wykonać?

Przede wszystkim wiem jak ważne i odpowiedzialne powierzasz mi zadanie. Tu nie liczy się tylko profesjonalizm i doświadczenie, bo to niezbędna podstawa. W przypadku fotografii dziecięcej szalenie istotna jest umiejętność patrzenia, wydobywania osobowości dzieci i przeniesienia ich na materię jaką jest kartka fotograficznego papieru.

Do każdego malucha podchodzę indywidualnie i każdemu poświęcam odpowiednią ilość czasu. Doskonale zdaję sobie sprawę, że przy pracy z dziećmi wymagana jest cierpliwość.

Jestem młodą osobą, mam 26 lat i bardzo dobrze dogaduję się z maluchami. Potrafię uruchomić ich wyobraźnię i sprawić, że nie czują się skrępowane. Stwarzam im naturalną przestrzeń, gdzie sesja zdjęciowa przypomina bardziej zabawę niż oficjalne wydarzenie.

Jeżeli masz swój własny pomysł na zdjęcia – nie krępuj się do mnie napisać. Jestem otwarta na pomysły i szczera w przypadku, kiedy wiem, że ich wykonanie może nie być najlepsze.

Zapraszam do kontaktu!

POZNAJ
MNIE

Zanim odwiedzisz mnie w studio lub spotkamy się w plenerze, przeczytaj o mnie kilka słów.

Autoportret

Urodziłam się w 1991 roku, a po aparat sięgnęłam już 4 lata później. Był to co prawda analogowy Olympus, którym uwieczniałam nogi swoich bliskich, ale używanie go i wywoływanie kliszy, sprawiało mi mnóstwo frajdy!

Lata praktyki i możliwość korzystania z aparatów cyfrowych spowodowały, że zakochałam się w robieniu zdjęć już na dobre.

Skończyłam 5-letnie studia magisterskie na uczelni w Łodzi, gdzie kształciłam się jako operator obrazu i reżyser filmowy. Swoją pracę magisterską poświęciłam reżyserowaniu dzieci, czego nauka pozwala mi jeszcze lepiej dogadywać się z młodymi modelami.

Po 7 latach znowu powracam na Śląsk, gdzie się wychowałam i spędziłam swoje dzieciństwo. Mam nadzieję, że uda mi się zaskoczyć Państwa pięknymi zdjęciami rodzinnymi.

GWARANTUJĘ

PIĘKNE ZDJĘCIA

Kadrowanie oraz kolory dopracowane do najmniejszego szczegółu.

Indywidualny styl zdjęć, dzięki którym zdjęcia Twojego dziecka będą się wyróżniać na tle pozostałych.

JAKOŚĆ

Zdjęcia najwyżej rozdzielczości, również z możliwością druku wielkoformatowego.

100% ZAANGAŻOWANIA

Jedne dzieci czują się pewniej przed obiektywem, inne potrzebują czasu, żeby się z nim oswoić. Cierpliwość to moja mocna strona. Nigdy nie odpuszczam. Zawsze jest sposób, żeby przekonać młodego modela do chociaż kilku fajnych ujęć.

KREATYWNOŚĆ

Inspiruję się bajkami, czerpię z przyrody oraz jestem na bieżąco z nowinkami fotograficznymi. Potrafię łączyć elementy, które złożą się na wyjątkową scenografię dla naszych zdjęć.

BEZPIECZEŃSTWO

To podstawa na sesjach z maluszkami. Wszystko przygotowane jest tak, żeby zminimalizować niebezpieczeństwo, które może grozić najmłodszym.

OTWARTOŚĆ NA PAŃSTWA POMYSŁY

Jeżeli chcielibyście zrealizować sesję tematyczną lub w specjalnym dla siebie miejscu – proszę o wiadomość, na pewno będziemy w stanie się porozumieć.