Sesja zdjęciowa

Garść Informacji
1. Na sesję najlepiej umówić się telefonicznie z dwutygodniowym wyprzedzeniem – wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo, że wybrany przez Ciebie termin będzie dostępny. Zdjęcia wykonuję w studio oraz w plenerze, w zależności od pogody lub charakteru zdjęć, jestem w stanie doradzić najlepszą opcję.
2. W przypadku fotografii ślubnej czy okolicznościowej minimalny termin umówienia się na zdjęcia wynosi pół roku.
3. Na sesje noworodkowe warto zapisać się, kiedy dzidziuś wciąż jest w brzuchu mamy. Tego typu zdjęcia najlepiej wykonuje się do 14. dnia życia malucha, kiedy większość czasu śpi, jest spokojny i nie rozpraszają go jeszcze bodźce z zewnątrz. Dla starszych noworodków należy zarezerwować minimalnie więcej czasu na zdjęcia.
4. Istnieje możliwość, żeby sesja noworodkowa odbyła się u Ciebie w domu, będzie ona jednak droższa o koszt dojazdu.
5. Do trzech dni od sesji, otrzymasz link oraz hasło do galerii internetowej w której będziesz mógł wybrać najlepsze ujęcia, dokupić dodatkowe zdjęcia, album, fotografie na drewnie czy płótnie. Zdjęcia zostaną przerobione od czasu ich wybrania, przez kolejne dwa tygodnie robocze maksymalnie.
6. Sesja opłacona jest w całości w dniu jej wykonania. Pozostałe dodatkowe opłaty, takie jak dodatkowe ujęcia, albumy i fotografie, opłacone powinny zostać w dniu ich odbioru.